Projeler

Baumberg Semti’nde yer alan Sophie-Scholl-Quartier mahallesinde merkezi bir konumda yaklaşık 15.000 metrekarelik bir konut alanı sunan 200 konutun oluşması planlanmaktadır.

Bu…

Daha çok

Monheimer Wohnen Şirketi tarafından Baumberg Europaallee’de İsrail ve Fransa semtlerinin alanında mali teşvik almayan, 31 konut birimini kapsayan üç konut binası ve beş gruplu…

Daha çok

Erich-Klausener-Straße’de yer alan Anton-Schwarz-Schule okulunun planlandığı üzere kapatılmasından sonra belediye 2,2 dönümlük alanı ileride yeni konutlar inşa etmek için…

Daha çok

İletişim

Daniel Fieweger
Geschäftsführer
Telephone:
+49 2173 951-8601
Fax:
+49 2173 951-25-8601
E-Mail:
dfieweger@monheimer-wohnen.de
Ilgin Erbug
Immobilienmanagerin
Telephone:
+49 2173 951-8604
Fax:
+49 2173 951-25-8604
E-Mail:
ierbug@monheimer-wohnen.de
Sarah Kirschner
Immobilienmanagerin
Telephone:
+49 2173 951-8602
Fax:
+49 2173 951-25-8602
E-Mail:
skirschner@monheimer-wohnen.de
Maike Pfeifer
Immobilienmanagerin
Telephone:
+49 2173 951-8607
Fax:
+49 2173 951-25-8607
E-Mail:
mapfeifer@monheimer-wohnen.de
Marius Pryk
Immobilienmanager
Telephone:
+49 2173 951-8605
Fax:
+49 2173 951-25-8605
E-Mail:
mpryk@monheimer-wohnen.de
Bianca Rosenstetter
Immobilienmanagerin
Telephone:
+49 2173 951-8603
Fax:
+49 2173 951-25-8603
E-Mail:
birosenstetter@monheimer-wohnen.de
Timo Wilke
Projektleiter
Telephone:
+49 2173 951-8606
Fax:
+49 2173 951-25-8606
E-Mail:
twilke@monheimer-wohnen.de
Nach oben